Witaj na Kite Blogu!

Kitesurfing czy windsurfing?

Zastanawiasz się który sport wodny jest dla Ciebie? Czym różni się kitesurfing od winda i odwrotnie? Chciałbyś poznać stopień trudności obu tych dyscyplin i wybrać jedną dla siebie? Super trafiłeś, zapraszam do lektury. 

Szczegóły

Najlepsza opcja na wakacyjny obóz!

Dlaczego warto przeżyć obóz młodzieżowy na Helu? Zastanawiasz się gdzie spędzić wakacje, tak aby rodzice się nie martwili i nie wydzwaniali co trzydzieści sekund czy żyjesz? Przeczytaj o obozach kitesurfingowych i windsurfingowych w Chałupach!

Szczegóły

Historia kitesurfingu

Przedstawiamy Wam najważniejsze wydarzenia z historii kitesurfingu zarówno na Świecie jak i w Polsce. Od pierwszego latawca po zakwalifikowanie kitesurfingu na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024.

Szczegóły

Kitesurfingowe Prawo Drogi

KSPD czyli KiteSurfingowe Prawo Drogi autorstwa Marka Rowińskiego od ponad 10 lat jest respektowana i co najważniejsze stosowana przez osoby pływające amatorsko jak i zawodowo na całym świecie!

Szczegóły

TOP 7 kite spotów na zimę

To krótkie zestawienie potraktuj jako wskazówkę i jeśli któreś miejsce zainteresowało Ciebie bardziej napisz do nas. Pomożemy z organizacją wyjazdu a nasze doświadczenie pozwoli Ci skupić się na wypoczynku.

Szczegóły

Duotone 2020 - Rozmowa z Beretem

Norberta Rymuszke, zwanego Beretem możecie spotkać przez większość sezonu na Półwyspie Helskim krążącego Duotone Busem, odwiedzającego bazy, organizującego testy czy biegającego przy okazji różnych kite eventów :)

Szczegóły

Test Days 2016

Już po raz 8-my zapraszamy Was na imprezę TEST DAYS. Największe testy sprzętu wiodących marek kite w jednym miejscu.

Szczegóły

Kurs instruktorski PZKITE!

Zapraszamy na kurs instruktorski oraz unifikacyjny Polskiego Związku Kiteboardingu (http://pzkite.pl/), który odbędzie się w naszej szkole w terminie 18-24 maja 2016r.

Szczegóły