Witaj na Kite Blogu!

Najlepsza opcja na wakacyjny obóz!

Dlaczego warto przeżyć obóz młodzieżowy na Helu? Zastanawiasz się gdzie spędzić wakacje, tak aby rodzice się nie martwili i nie wydzwaniali co trzydzieści sekund czy żyjesz? Przeczytaj o obozach kitesurfingowych i windsurfingowych w Chałupach!

Szczegóły

Kitesurfing czy windsurfing?

Zastanawiasz się który sport wodny jest dla Ciebie? Czym różni się kitesurfing od winda i odwrotnie? Chciałbyś poznać stopień trudności obu tych dyscyplin i wybrać jedną dla siebie? Super trafiłeś, zapraszam do lektury. 

Szczegóły

Historia kitesurfingu

Przedstawiamy Wam najważniejsze wydarzenia z historii kitesurfingu zarówno na Świecie jak i w Polsce. Od pierwszego latawca po zakwalifikowanie kitesurfingu na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024.

Szczegóły

Kitesurfingowe Prawo Drogi

KSPD czyli KiteSurfingowe Prawo Drogi autorstwa Marka Rowińskiego od ponad 10 lat jest respektowana i co najważniejsze stosowana przez osoby pływające amatorsko jak i zawodowo na całym świecie!

Szczegóły

Duotone 2020 - Rozmowa z Beretem

Norberta Rymuszke, zwanego Beretem możecie spotkać przez większość sezonu na Półwyspie Helskim krążącego Duotone Busem, odwiedzającego bazy, organizującego testy czy biegającego przy okazji różnych kite eventów :)

Szczegóły

TOP 7 kite spotów na zimę

To krótkie zestawienie potraktuj jako wskazówkę i jeśli któreś miejsce zainteresowało Ciebie bardziej napisz do nas. Pomożemy z organizacją wyjazdu a nasze doświadczenie pozwoli Ci skupić się na wypoczynku.

Szczegóły

Test Days 2016

Już po raz 8-my zapraszamy Was na imprezę TEST DAYS. Największe testy sprzętu wiodących marek kite w jednym miejscu.

Szczegóły

Kurs instruktorski PZKITE!

Zapraszamy na kurs instruktorski oraz unifikacyjny Polskiego Związku Kiteboardingu (http://pzkite.pl/), który odbędzie się w naszej szkole w terminie 18-24 maja 2016r.

Szczegóły

Gorąco polecam kurs Od zera do kitesurfera! A baza jak i atmosfera świetna 🙂

Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku – dodam że nie było to jedyne miejsce w którym próbowałam więc mam porównanie!

Polecam zakupy w sklepie kite.pl doradztwo logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytańdali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 🙂

Dionek super obozik, super opiekunowie, miła atmosfera! Pozdro dla trenera Dionizego i Pani Lidii.