KITESURFING W El GOUNA / EGIPT / + WAKE + SAFARI / MAJ 2015

Cześć,

W maju działamy już na Płw., ale to także czas dużego wyjazdu szkoleniowego (i nie tylko:)) do Egiptu. Kilkadziesiąt osób, świetna surferska atmosfera powoduje, że wiele osób jeździ z nami na ten wyjazd rok do roku, a nawet raz wiosną i ponownie jesienią:)

Tym razem wybraliśmy El Gounę:

W El Gounie byliśmy kilkakrotnie, również w tym roku w styczniu i lutym.
Ceny w terminie jaki nas interesuje są dużo atrakcyjniejsze, bo zaczynają się od 2080zł za tydzień i 2850zł za dwa tygodnie.
Zalety El Gouny:
– baaardzo klimatyczne, prywatne miasto,, zbudowane na sztucznych wyspach. Ładne mariny, downtown, liczne restauracje, knajpki itp
– obsługa All Inclusive hotelu Rihanna tuż obok bazy kitesurfingowej
– dużo atrakcji dodatkowych: nurkowanie, quad safari, snorkling, golf, go carty, wakeboard (jeden z największych wyciągów na świecie!) i wiele wiele innych
– polska baza na miejscu, bardzo klimatyczna, infrastruktura dla dzieci (z opcją polskiej opiekunki), a także na wieczorne imprezy:)
Dodatkowo planujemy zrobić całodniowy wypad luksusową łodzią na bezludną wyspę Tawila. Piękna, lazurowa, płaska, woda tylko dla nas – wymarzony spot.

W przypadku dni bezwietrznych dla osób korzystającyh ze szkolenia kitesurfingowego instruktorzy będą prowadzili darmowe zajęcia na wyciągu wakeboardowym (tylko wstęp dodatkowo płatny).

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat wyjazdu – https://www.kite.pl/wyjazdy1/el-gouna-egipt-kitesurfing-maj-2015/

Zobacz filmik z jednego z naszych wypadów do Egiptu, abyś wiedział czego możesz się spodziewać;)

Zapraszamy!

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.