North Kiteboarding 2020 – Rozmowa z Kubą Smokiem

Po krótkiej nieobecności marka North Kiteboarding wraca na rynek. O tym dlaczego ich nie było i co się stało pisaliśmy w jednym z naszych wcześniejszych wpisów. Choć premiera w sierpniu 2019 nie była zbyt huczna jak wszyscy oczekiwali to tegoroczne prestiżowe zawody Red bull King Of The Air były dla Northa bardzo udane. Zawodnicy Jesse Richman i Nick Jacobsen zdeklasowali podium odpowiednio na pierwszym i drugim miejscu, a Marc Jacobs wykonał tego dnia najwyższy skok. Zapraszamy na rozmowę o sprzęcie z Kubą Smokiem odpowiedzialnym za markę North w Polsce.

Maciej Grzęda, manager Kite.pl i specjalista od sprzętu, spotyka się z przedstawicielami różnych marek i rozmawia z nimi o kolekcjach 2020. Chcemy, żebyście w jednej pigułce dowiedzieli się czy i jakie zmiany dane marki wprowadziły oraz czy coś już wiadomo o 2021. Czekamy na Wasze opinie, wszelkie sugestie i komentarze mile widziane. Miłego oglądania!

Jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy lub porady sprzętowej śmiało do nas piszcie lub dzwońcie, chętnie pomożemy!
Zapraszamy do naszego sklepu kitesurfingowego.

Gorąco polecam kurs Od zera do kitesurfera! A baza jak i atmosfera świetna 🙂

Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku – dodam że nie było to jedyne miejsce w którym próbowałam więc mam porównanie!

Polecam zakupy w sklepie kite.pl doradztwo logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytańdali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 🙂

Dionek super obozik, super opiekunowie, miła atmosfera! Pozdro dla trenera Dionizego i Pani Lidii.