Obozy kitesurfingowe CZAS ZACZĄĆ!

Ruszają turnusy studenckich i młodzieżowych obozów kitesurfingowych . Młodzież niech ucieka z miast nad morze!!! Studenci nie czekajcie, i zbierajcie u nas siły przed Kampanią Wrześniową lub jeśli należycie do tych szczęśliwców, którzy z sesji wyszli z tarczą przyjedź do nas na zasłużony „odpoczynek”;)

MIEJSCE:

Kemping Chałupy 6 na którym mieści się obozowisko leży nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Półwyspie Helskim – jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania sportów wodnych, idealnych na obóz kitesurifngowy. Stopniowo wzrastająca głębokość akwenu sprawia, że nauka w nim jest zupełnie bezpieczne. Naprzeciwko, w odległości ok. 150 m. znajduje się przepiękna, szeroka i nigdy niezatłoczona plaża morska. Kemping wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny. Uczestnicy obozu kite mogą wybrać zakwaterowanie w namiotach 2-os lub przyczepach kempingowych 4-8os.

Uwaga Drodzy rodzice! Wystawiamy faktury VAT, z odpowiednim tytułem, co w wielu firmach i zakładach pracy pozwala na odpisanie kosztów obozu dziecka!
Galeria z obozów kitesurfingowych w Kite.pl

Film z naszej bazy:

http://youtu.be/u2ZMa1UbSSM

DO POBRANIA: 

Warunki uczestnictwa w obozie – KLIK!
Zasady obowiązujące uczestników obozu – KLIK!
Zgłoszenie uczestnictwa w obozie – KLIK!

ATRAKCJE:

zajęcia kitesurfingowe z teorii i praktyki, na różnych poziomach zaawansowania (min. 4h dziennie)
wakeboard, narty wodne, pompowane zabawki za motorówką
wakeboardowy freestyle na przeszkodach za wyciągarką
zajęcia z zawodnikiem Filipem Porzuckiem aka ŚWISTAK
projekcje filmów kitesurfingowych i fabularnych
gry i zabawy plażowe
wieczorne grillowanie
turniej piłkarzyków
skimboard
dyskoteki/beach party

oboz7

 

KADRA:

Opiekunowie – instruktorzy to osoby ambitne, z dużym doświadczeniem i wielka pasją. Cała nasza kadra posiada licencje instruktorskie IKO ( International Kiteboarding Organization) upoważniające do szkolenia kursantów.

kadra

 

Mateusz Dudek aka JUNIOR – kierownik obozów w Kite.pl z uprawnieniami i zezwoleniem Kuratorium Oświaty, Międzynarodowy Licencjonowany IKO KITE instruktor, Instruktor Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Absolwent AWF Poznań kier. Turystyka i Rekreacja, spec. organizacja ruchu turystycznego, wychowawca kolonijny. Z tysiącami pomysłów i zawsze uśmiechnięty, ulubieniec obozowiczów 😉 nr tel: 500 275 599.

Grzegorz Urbańczyk – opiekun młodzieży na obozach w Kite.pl z uprawnieniami i zezwoleniem Kuratorium Oświaty. Wielokrotny uczestnik i medalista Mistrzostw Polski w wioślarstwie, instruktor takich dyscyplin sportu jak: pływanie, kulturystyka, snowboard. Absolwent AWF Poznań spec. trener wioślarstwa.

grzechu2

 

Zobacz więcej zdjęć kadry KITE.PL!

FAQ:

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania !

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.