Kite Safari, czyli kitesurfing w wersji LUX! Dlaczego warto pojechać?

Kite Safari to format wyjazdu, który łączy najlepsze cechy hotelu z bliskością spotu i intensywnością pływania.

Jacht M/Y Turquise, na którym organizowane jest nasze safari to luksusowa maszyna mogąca pomieścić blisko 40 osób. Standard hotelu widoczny jest w każdym apartamencie, obsłudze jachtu czy udogodnieniach. Praktyczne i stylowe kabiny zamieniają się w Twój dom, kiedy jacht jest dosłownie „zaparkowany” na spocie. Pozwala to na maksymalizację czasu spędzonego na wodzie, względem dojazdów na spot w przypadku stacjonarnego wyjazdu. 

kitesafari m/y Turquise

A i same spoty też robią wrażenie! Wyspy Morza Czerwonego zapewniają płaską wodę dookoła, niesamowity lazur i wianie lepsze niż na lądzie. Brak jakichkolwiek przeszkód na drodze powietrza, zapewnia stabilność i moc wiatru. 

Dodatkowo można pływać na wodzie głębokiej, jacht posiada dwie motorówki asekuracyjno/techniczne. Są one wielozadaniowe i mogą dowieźć ekipę na plaże również nocą, aby zrobić prywatną imprezę z przekąskami w świetle księżyca i gwiazd. 

Wingfoil na Kite Safari

Co do przekąsek to są serwowane cały czas, zarówno na spocie jak i na jachcie, pomiędzy posiłkami nie sposób je pominąć. Standard kuchni i jakość potraw to absolutny top. Jedzenie jest przygotowane ze świeżych składników, dla grupy o wiele mniejszej niż ma to miejsce w hotelu. Potrawy są pyszne i różnorodne. 

A pomiędzy posiłkami zostaje pływanie. Niektórym udają się nawet 4 sesje dziennie, z czego każdy uczestnik ma zagwarantowane darmowe warsztaty z Łukaszem Ceranem i Maciejem Didowiczem. Po kolacji przychodzi pora na omówienie zajęć z wideo-analizą, a po tym już czas tylko na integracje. Wybieramy dowolny z kilku pokładów lecz najczęściej faworytem jest ten z barem i ogromnymi kanapami w postaci wspólnego łuku. Chociaż dla każdego coś dobrego i im wyżej tym bliżej gwiazd. Na samym szczycie znajduje się pokład z jacuzzi i możliwością opalania za dnia. 

Łukasz Ceran na Kite Safari

Kiedy wieje słabiej lub nie ma już po prostu sił na pływanie na kajcie, można skorzystać z dobrodziejstw nurkowania, snorkelingu, wake za motorówką, opalania, strefy relaksu czy sali z ogromnym telewizorem. Cały jacht jest do naszej dyspozycji a to naprawdę kawał luksusu i udogodnień. 

Zachód słońca Kite Safari

Termin wyjazdu to jeden z najbardziej wietrznych momentów w roku w Egipcie a temperatury i nasłonecznienie są pewne 🙂

Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i progres życia na kajcie to sprawdź ofertę naszego Kite Safari!

To co, do zobaczenia na jachcie?!

Kitesafari grupa Kite.pl

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Kitesurfing.