Nobile 2021 – wizyta w fabryce i rozmowa z Jankiem Koryckim

Zapraszamy na kolejne rozmowy na temat sprzętu 2021. Tym razem odwiedziliśmy fabrykę Nobile – w końcu po latach zaproszeń 🙂 Ugościł nas i oprowadził nikt inny jak Janek Korycki. Dla młodszych kitesurferów lub tych co niedawno weszli w świat kitesurfingu może to niewiele mówić. Powiemy tylko ciekawostkę, że uczył on pierwszych handle passów Jessego Richmana! Przyznamy, że sporą część wywiadu skradła opowieść Janka o swojej barwnej historii i karierze, ale nie żałujemy bo naprawdę warto tego wysłuchać 🙂

Sprzęt Nobile dostępny jest oczywiście w naszym sklepie. Zapraszamy również do Centrum Testowego Nobile, które w sezonie letnim znajduję na kempingu Chałupy 6. 

Maciej Grzęda, manager Kite.pl i specjalista od sprzętu, spotyka się z przedstawicielami różnych marek i rozmawia z nimi o ciekawostkach dotyczących aktualnych i nadchodzących kolekcjach sprzętu. Chcemy, żebyście w jednej pigułce dowiedzieli się czy i jakie zmiany dane marki wprowadziły oraz czy coś już wiadomo o przyszłych kolekcjach. Czekamy na Wasze opinie, wszelkie sugestie i komentarze mile widziane. Miłego oglądania!

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.