F-One 2021 – rozmowa z Kubą Kompała

Francuska marka F-one kiedyś znana w zasadzie z jednego legendarnego latawca Bandita, w ostatnich latach zrobiła ogromny progres plasując się w ścisłej czołówce. Poza rozszerzeniem kolekcji latawców i desek mocno postawili na foil, SUP czy ostatnio coraz bardziej popularny wing – tym samym porzucając swoje rdzenne hasło „all we do is kiteboarding”.

Również w Polsce marka od kilku lat świetnie się rozwija za sprawą nowych dystrybutorów Kuby Kompały i Bartka Kulczyńskiego. Zapraszamy na rozmowę z jednym z nich odnośnie kolekcji 2021, nowościach w niej oraz ciekawostkach.

Sprzęt F-One znajdziecie oczywiście w naszym sklepie kitesurfingowym.

Maciej Grzęda, manager Kite.pl i specjalista od sprzętu, spotyka się z przedstawicielami różnych marek i rozmawia z nimi o ciekawostkach dotyczących aktualnych i nadchodzących kolekcjach sprzętu. Chcemy, żebyście w jednej pigułce dowiedzieli się czy i jakie zmiany dane marki wprowadziły oraz czy coś już wiadomo o przyszłych kolekcjach. Czekamy na Wasze opinie, wszelkie sugestie i komentarze mile widziane. Miłego oglądania!

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.