Bezpieczny sezon 2020 w Chałupach

Witajcie,

Ten sezon będzie wyjątkowy, trochę inny, ale napewno najbardziej wyczekiwany. Zarówno nasza baza jak i kemping Chałupy 6 w konsultacji z jednym z czołowych polskich epidemiologów przygotowaliśmy kilka rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w czasie trwania epidemii. Jednoczenie w działaniach tych chcemy zachować kompromis pomiędzy tym co niezbędne a zdrowym rozsądkiem, pamiętając że Wasz pobyt u nas ma być odpoczynkiem i relaksem, który dziś jest tak bardzo potrzebny. Wierzymy, że dzięki wspólnym staraniom i wzajemnej odpowiedzialności może to być przepiękne lato, które na długo zapisze się w naszej pamięci. Poniżej szczegóły na temat nowych standardów.

KEMPING CHAŁUPY 6:

Jesteśmy zapewniani przez ekspertów, z którymi mamy bieżący kontakt, że przy rozsądnym postępowaniu, jesteśmy w stanie wszyscy spędzić bezpieczne wakacje na Półwyspie. Korzystając z maseczek na świeżym powietrzu (wychodząc poza  bezpośrednią okolicę własnej przyczepy) znacząco redukujemy możliwość zarażenia się wirusem. To stawia nas w lepszej sytuacji od obiektów z zamkniętym obiegiem powietrza i przeważającą częścią zamkniętych przestrzeni wspólnych.

1. Przyjazd.

Aby móc wjechać lub wejść na teren kempingu, koniecznym będzie zapewnienie nas w formie deklaracji, że nie cierpicie na chorobę COVID-19 oraz, że nie mieliście kontaktu (w ostatnich 14 dniach) z nikim, kto był osobą aktywnie chorą.
Następnie prosimy o udanie się do recepcji w celu odebrania opasek w odpowiednim kolorze, co będzie pomagało nam w kontroli ilości osób przebywających na terenie kempingu oraz ograniczaniu dostępu dla osób spoza naszej społeczności.
Recepcja została specjalnie przygotowana na Wasz przyjazd. Pleksi oraz środki dezynfekujące zapewnią nam dodatkową porcję bezpieczeństwa. Prosimy o przebywanie w recepcji max. 2 osób oraz przypominamy o zachowaniu bezpiecznych odległości.

Prosimy o to aby nie gromadzić się w dużych grupach na kempingu i żeby zachowywać odpowiednia odległość. Maseczki na dzień dzisiejszy dotyczą nas wszystkich dlatego prosimy o ich zakładanie podczas przemieszczania się po kempingu.

Recepcja kempingu Chałupy 6

2. Sanitariaty.

Oczywiście obiekty sanitarne przygotowaliśmy z największą starannością, abyście mogli czuć się w nich bezpiecznie. Obiekty są wielokrotnie w ciągu doby dezynfekowane oraz wietrzone. Zakupiony został ozonator, który również będzie stanowił broń przeciw wszelkim wirusom i bakteriom. Ponadto w sanitariatach oraz przed nimi znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat tego jak korzystać z sanitariatów, aby minimalizować ryzyko zarażenia. Prosimy również, abyście zostawiali otwarte drzwi i okienka w obiektach sanitarnych, tak aby umożliwić im maksymalne wietrzenie. Prosimy również o dezynfekowanie kabiny po swojej kąpieli oraz wszystkich dotykanych powierzchni. Apelujemy również o unikanie typowych godzin kąpieli, podczas których zagęszczenie obiekcie jest największe. PROSIMY O DEZYNFEKCJE RĄK po wejściu do SANITARIATU i dokładne ich mycie przed wyjściem – stosowne instrukcje znajdują się przy umywalkach. W tym niestandardowym sezonie zalecamy również używanie łazienek będących w przyczepach. Korzystanie z nich będzie dla Was kolejnym gwarantem bezpieczeństwa podczas spędzania wakacji na 6’ce. Aby jednak korzystać z własnych pryszniców, konieczny, jest zaopatrzenie się w kosmetyki biodegradowalne. Liczymy na Waszą ekologiczną wrażliwość w tym zakresie.

3.  Restauracja KARMA i sklep spożywczy.             

Przestrzeń gastro rusza 28.05.2020 – W zależności od luzowania obostrzeń w wersji minimum będziecie mogli korzystać z przygotowanego ogródka przed knajpą oraz będziecie mieli możliwość zamawiania jedzenia na wynos. Dla Waszej wygody odpalimy  aplikację, dzięki której będziecie mogli zamówić jedzenie prosto do przyczepy.  Jedzenie na wynos będzie serwowane w wielorazowych pudełkach, co ograniczy negatywny wpływ na środowisko– gdy będziemy ze wszystkim gotowi przedstawimy Wam procedurę dotyczącą dostawy jedzenia i zwrotu wielorazowych naczyń.

Mamy świadomość, że kolejnym niebezpiecznym miejscem w tych czasach jest z pewnością przestrzeń marketowa. W związku z tym proponujemy składanie zamówień w naszych kempingowym sklepiku w opcji on-line. Szeroki asortyment opisany w sieci zapewni Wam dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych produktów. Zamówione paczki będziecie mogli odebrać w naszym sklepie o poranku, następnego dnia o konkretnie wskazanej godzinie. Będzie to czas tylko i wyłącznie na odbiór zamówień dzięki czemu będziecie mogli zrobić to szybko i bezpiecznie.

Co więcej, na naszym terenie stanie maszyna vendingowa, w której będziecie mogli zakupić wszelkie żele antybakteryjne, maseczki płyny biodegradowalne itp. Maszyna będzie dostępna całodobowo 🙂

WYNAJEM PRZYCZEP

Szczególną uwagę zwrócimy na odpowiednie przygotowanie dla Państwa przyczepy. Zgodnie z zaleceniami będziemy przeprowadzać dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. czajnik elektryczny, kuchenka itp) i łazienki oraz gruntowne wietrzenie (z czym na Helu nie ma problemu ;)). Dodatkowo przed każdym wynajmem wykonamy ozonowanie, dzięki czemu skutecznie pozbędziemy się wszelkich wirusów i bakterii. 

SZKOLENIA I BAZA KITE.PL

1. Dezynfekcja. 

Przed wejściem na teren bazy prosimy o dezynfekcje rąk. Dozownik łokciowy znajduję się na wejściu oraz w każdym pomieszczeniu (biuro, przebieralnia i chillout). Wszystkie pomieszczenia w naszej bazie są bardzo otwarte na zewnątrz oraz posiadają otwierane okna dachowe, dzięki czemu stale są doskonale wietrzone. Dodatkowo na koniec każdego dnia przebieralnia będzie ozonowana.

2. Szkolenia.

Instruktorzy podczas szkoleń nie są obowiązani do noszenia maseczek, jednakże w miarę możliwości będą starać się trzymać bezpieczną odległość. Dodatkowo będziemy starać się jak najczęściej szkolić z użyciem radiokomunikacji. Zalecamy witanie się łokciem lub żółwikiem 🙂

3. Sprzęt.

Przed rozpoczęciem zajęć instruktorzy są obowiązani do dezynfekcji barów do kitesurfingu oraz bomów, czyli sprzętu z którym mamy dłuższy kontakt poprzez dłonie. Kursanci po zakończeniu zajęć zobowiązani są do dezynfekcji pianki w wyznaczonym miejscu przy użyciu odpowiednio przygotowanego i bezpiecznego dla skóry płynu. Istnieje również możliwość wypożyczenia pianki na wyłączność na czas trwania kursu za wpłatą kaucji 200zł.

Podsumowując każda osoba będzie zobligowana do zachowania szczególnych środków ostrożności związanych z pobytem na Chałupach 6. Dbając o nasze wspólne dobro, bardzo prosimy Was o przestrzeganie zasad, które zostaną wprowadzone, a przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość w tym dziwnym czasie. Pamiętajmy jednoczenie o zachowaniu w tym wszystkim zdrowego rozsądku 🙂  

Te wakacje będą wyjątkowe na swój sposób, ale jesteśmy przekonani, że fakt spędzania tego lata razem w Chałupach wynagrodzi nam wszystkie trudy 🙂

#staysafe 

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.