Trickboard i kiterooming – ćwicz w domu z Kite.pl

Nasz instruktor, zawodnik, rider teamu Core i student AWF-u Mikołaj Gregier przygotował dla Was kilka ćwiczeń wzmacniających mięśnie, które możecie wykonać w domu. Potrzebny do tego będzie przede wszystkim trickboard (można go kupić w naszym sklepie).

Trickboard to świetny przyrząd do ćwiczenia równowagi i różnych tricków surf czy skate. Filmów na youtube znajdziecie mnóstwo, więc ćwiczeń wystarczy na długi czas 🙂 W naszym sklepie jest to jeden z najlepiej sprzedających się pomysłów na prezent!

Jak zbudować kiterooming w domu?

Będzie Wam potrzebny przede wszystkim stary bar do kitesurfingu (nowego szkoda ;)). Takiego baru najlepiej poszukać na portalach aukcyjnych lub facebookowych giełdach ze sprzętem do kitesurfingu. Za kwotę 100-200zł można coś znaleźć. Możecie kupić sam drążek a w markecie budowlanym dokupić linkę plecioną. Do sufitu należy zamontować hak huśtawkowy lub wkręt oczkowy. Do montażu warto użyć tzw kotwy chemicznej – wtedy prędzej sufit na Was spadnie niż kołek się obluzuje 😉

Komplet tricków na kiteroomingu możecie zobaczyć na filmiku z młodym jeszcze 😉 Markiem Rowińskim, jednym z najbardziej utytułowanych polskich zawodników, dziś team rider Shinn i Cabrinha.

Pamiętajcie, że jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek porady, nawet budowlanej przy kiteroomingu 😉 to śmiało do nas piszcie lub dzwońcie!

Zapraszamy do naszych innych artykułów na blogu.