Eleveight 2020 – rozmowa z Dariusz Ziomek

Dariusz Ziomek człowiek dla większości znany głównie ze słowa pisanego 🙂 Niewątpliwie postać nadająca kolorytu polskiej scenie kitesurfingowej, ale dziś nie o nim tylko o markach Eleveight i Clash. Tym razem wywiad jest nieco dłuższy, jednak z uwagi na rzeczową i interesującą rozmowę postanowiliśmy udostępnić go w całości, bo naszym zdaniem warto!

Maciej Grzęda, manager Kite.pl i specjalista od sprzętu, spotyka się z przedstawicielami różnych marek i rozmawia z nimi o kolekcjach 2020. Chcemy, żebyście w jednej pigułce dowiedzieli się czy i jakie zmiany dane marki wprowadziły oraz czy coś już wiadomo o 2021. Czekamy na Wasze opinie, wszelkie sugestie i komentarze mile widziane. Miłego oglądania!

Jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy lub porady sprzętowej śmiało do nas piszcie lub dzwońcie, chętnie pomożemy!
Produkty Eleveight znajdziesz w naszym sklepie.

Gorąco polecam kurs Od zera do kitesurfera! A baza jak i atmosfera świetna 🙂

Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku – dodam że nie było to jedyne miejsce w którym próbowałam więc mam porównanie!

Polecam zakupy w sklepie kite.pl doradztwo logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytańdali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 🙂

Dionek super obozik, super opiekunowie, miła atmosfera! Pozdro dla trenera Dionizego i Pani Lidii.