Najlepsza opcja na wakacyjny obóz!

Dlaczego warto przeżyć obóz młodzieżowy na Helu? Zastanawiasz się gdzie spędzić wakacje, tak aby rodzice się nie martwili i nie wydzwaniali co trzydzieści sekund czy żyjesz? Jeżeli jesteś niepełnoletni i planujesz oświadczyć, że jedziesz na drugi koniec Europy autostopem ze świeżo co poznaną ekipą z bojówki ekologicznej… zmartwię Cie, rodzice nie będą zadowoleni. Ty też możesz zagospodarować swój czas lepiej.

Instruktor kitesurfingu

Wyobraź sobie, że jest takie miejsce gdzie Twój dzień to kopalnia śmiesznych sytuacji, zabawy i rozwoju. Kemping Chałupy 6 to miejsce gdzie natura styka się z rozrywkową infrastrukturą. Możesz korzystać z nich do woli. Zakwaterowanie to przyczepa kempingowa lub namiot, w zależności od wybranej opcji. Mieszkasz dosłownie nad wodą, a na terenie obozowiska aż chce się czillować w upalne dni. Możesz rozłożyć się w wolnym czasie na pufie i odpoczywać przed kolejnymi zajęciami sportowymi. I to jakimi zajęciam sportowym, ahhh. Nie musisz martwić się o brak stroju i kolejną godzinę turlania się po przepoconej macie gimnastycznej. Twoje zajęcia to KITESURFING lub WINDSURFING i stanowią one podstawę dnia. Masz aż dwa bloki zajęć dziennie, więc nie można narzekać na nudę, a progres leci jak szalony.

 

Kiedy kumple będą się chwalić kto rozpykał kogo lepiej w fifę, Ty z uśmiechem na ustach przypomnisz sobie jak pokonałeś/aś własne słabości i nauczyłeś/aś się pływać. Nie ma większej formy satysfakcji od rozwoju, a w szczególności kiedy mówimy o zajawce i pasji a nie np. pracach domowych. Te też są potrzebne, ale podejrzewam, że z większym zapałem idziesz robić to czym się zajarałeś. I u nas masz okazje trenować 4h dziennie pod okiem totalnie zajawionych instruktorów, z których niektórzy zaczynali tak jak Ty, od obozu.

 

Półwysep i nasze pole, jest gwarantem świetnej i ciekawej rozrywki nawet kiedy warunki wiatrowe nie pozwolą na kite. Możesz próbować sił w windsurfingu, surfingu na fali, pływaniu na wakeboardzie za odpicowaną motorówką, deskach sup, skimboardach, trickboardach, snowboardach (tak, mamy specjalne trenażery do nauki tricków :D) czy pojeździć malowniczą kaszubską ścieżką na longboardach… właściwie to atrakcji jest aż za dużo żeby się rozpisywać.

 

Po prostu trzeba to przeżyć. Dość już może na chwilę o sporcie, jest jeszcze lifestyle. No i Chalupy 6 to chyba najlepsze miejsce w Polskie lato. Strefa kulturalna pola to standupy, koncerty, warsztaty, spotkania z gwiazdami, opowieści sportowców. Czas w którym chce się tam być i często wartościowa lekcja. Przepiękne alejki, klimatyczna sceneria. Miejsce stworzone do uwieczniania na filmie i fotografii, pełne młodych ludzi o przekroju pasji i możliwości. Pole ma dwa oblicza. Kiedy wieje zamienia się w stolice sportu, a cała infrastruktura jest przemyślana tak, żeby po przyjściu na bazę nie martwić się o nic poza własną motywacją. Po zajęciach i wieczorami z kolei, czas na odpoczynek, grillowanie, zachody słońca na tarasie, wycieczki z opiekunami na plaże od strony morza.

 

Kurczę, teraz mi źle, że siedzę przed komputerem i jest zima. Rozmarzyłem się i każda moja komórka krzyczy o powrót na Półwysep. Tak jak u większości naszych obozowiczów, bo Ci pojawiają się co sezon z powrotem, a kiedy skończą 18lat wracają na obozy studenckie lub przyjeżdżają do pracy. Skąd na to wszystko brać energię? Po prostu z restauracji KARMA, czyli waszej stołówki. Nie znam innego miejsca, gdzie restauracja o takim poziomie i renomie, otwiera się dla grup obozowych, pozwalając wypocząć pod swoim dachem. Zobacz koniecznie zdjęcia i wpadaj.

A na koniec seria konkretów:

– Aż 4h zajęć sportowych dziennie, z pełnym zapewnieniem sprzętu i metodologii z naszej strony,
– Najnowsze modele latawców i żagli, pełen przekrój marek i modeli
– Grupy dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, tak samo sprzęt i instruktor
– Totalnie zajawkowe fakultety, w tym wakeboard za motorówką!
– Wyżywienie zapewnione przez wspaniałą restaurację o ciekawej karcie,
– Zakwaterowanie na polu kempingowym z całą infrastrukturą sanitarną, czyli natura i wygoda w jednym,
– Z jednej strony morze z drugiej zatoka, czyli prawdziwa przyroda i możliwości sportowe,
– Boisko multisportowe, minirampa, taras widokowy, ciągnąca się kilometrami ścieżka rowerowa,|
– Ekipa złożona z zajawkowych opiekunów i instruktorów, mówimy nie osobom które Ciebie nie zrozumieją i żyją epokę temu.
– I jeszcze coś dla Twoich rodziców – BEZPIECZEŃSTWO – posiadamy wszystkie
pozwolenia, zgody i ubezpieczenia niezbędne do zorganizowania obozu młodzieżowego a kadra to osoby wykwalifikowane i licencjonowane. 

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy zobacz krótkie video z jednego z naszych obozów:

A teraz sprawdź ofertę obozów kitesurfingowych i młodzieżowych w Chałupach i zarezerwuj miejsce!