Najlepsza opcja na wakacyjny obóz!

Dlaczego warto przeżyć obóz młodzieżowy na Helu? Zastanawiasz się gdzie spędzić wakacje, tak aby rodzice się nie martwili i nie wydzwaniali co trzydzieści sekund czy żyjesz? Jeżeli jesteś niepełnoletni i planujesz oświadczyć, że jedziesz na drugi koniec Europy autostopem ze świeżo co poznaną ekipą z bojówki ekologicznej… zmartwię Cie, rodzice nie będą zadowoleni. Ty też możesz zagospodarować swój czas lepiej.

Wyobraź sobie, że jest takie miejsce gdzie Twój dzień to kopalnia śmiesznych sytuacji, zabawy i rozwoju. Kemping Chałupy 6 to miejsce gdzie natura styka się z rozrywkową infrastrukturą. Możesz korzystać z nich do woli. Zakwaterowanie to przyczepa kempingowa lub namiot, w zależności od wybranej opcji. Mieszkasz dosłownie nad wodą, a na terenie obozowiska aż chce się czillować w upalne dni. Możesz rozłożyć się w wolnym czasie na pufie i odpoczywać przed kolejnymi zajęciami sportowymi. I to jakimi zajęciam sportowym, ahhh. Nie musisz martwić się o brak stroju i kolejną godzinę turlania się po przepoconej macie gimnastycznej. Twoje zajęcia to KITESURFING lub WINDSURFING i stanowią one podstawę dnia. Masz aż dwa bloki zajęć dziennie, więc nie można narzekać na nudę, a progres leci jak szalony.

 

Kiedy kumple będą się chwalić kto rozpykał kogo lepiej w fifę, Ty z uśmiechem na ustach przypomnisz sobie jak pokonałeś/aś własne słabości i nauczyłeś/aś się pływać. Nie ma większej formy satysfakcji od rozwoju, a w szczególności kiedy mówimy o zajawce i pasji a nie np. pracach domowych. Te też są potrzebne, ale podejrzewam, że z większym zapałem idziesz robić to czym się zajarałeś. I u nas masz okazje trenować 4h dziennie pod okiem totalnie zajawionych instruktorów, z których niektórzy zaczynali tak jak Ty, od obozu.

 

Półwysep i nasze pole, jest gwarantem świetnej i ciekawej rozrywki nawet kiedy warunki wiatrowe nie pozwolą na kite. Możesz próbować sił w windsurfingu, surfingu na fali, pływaniu na wakeboardzie za odpicowaną motorówką, deskach sup, skimboardach, trickboardach, snowboardach (tak, mamy specjalne trenażery do nauki tricków :D) czy pojeździć malowniczą kaszubską ścieżką na longboardach… właściwie to atrakcji jest aż za dużo żeby się rozpisywać.

 

Po prostu trzeba to przeżyć. Dość już może na chwilę o sporcie, jest jeszcze lifestyle. No i Chalupy 6 to chyba najlepsze miejsce w Polskie lato. Strefa kulturalna pola to stand-upy, koncerty, warsztaty, spotkania z gwiazdami, opowieści sportowców. Czas w którym chce się tam być i często wartościowa lekcja. Przepiękne alejki, klimatyczna sceneria. Miejsce stworzone do uwieczniania na filmie i fotografii, pełne młodych ludzi o przekroju pasji i możliwości. Pole ma dwa oblicza. Kiedy wieje zamienia się w stolice sportu, a cała infrastruktura jest przemyślana tak, żeby po przyjściu na bazę nie martwić się o nic poza własną motywacją. Po zajęciach i wieczorami z kolei, czas na odpoczynek, grillowanie, zachody słońca na tarasie, wycieczki z opiekunami na plaże od strony morza.

 

Kurczę, teraz mi źle, że siedzę przed komputerem i jest zima. Rozmarzyłem się i każda moja komórka krzyczy o powrót na Półwysep. Tak jak u większości naszych obozowiczów, bo Ci pojawiają się co sezon z powrotem, a kiedy skończą 18lat wracają na obozy studenckie lub przyjeżdżają do pracy. Zobacz koniecznie galerię zdjęć i wpadaj.

A na koniec seria konkretów:

– Aż 4h zajęć sportowych dziennie, z pełnym zapewnieniem sprzętu i metodologii z naszej strony,
– Najnowsze modele latawców i żagli, pełen przekrój marek i modeli
– Grupy dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, tak samo sprzęt i instruktor
– Totalnie zajawkowe fakultety, w tym wakeboard za motorówką!
– Wyżywienie w formie 3 pożywnych posiłków,
– Zakwaterowanie na polu kempingowym z całą infrastrukturą sanitarną, czyli natura i wygoda w jednym,
– Z jednej strony morze z drugiej zatoka, czyli prawdziwa przyroda i możliwości sportowe,
– Boisko multisportowe, minirampa, taras widokowy, ciągnąca się kilometrami ścieżka rowerowa,
– Ekipa złożona z zajawkowych opiekunów i instruktorów, mówimy nie osobom które Ciebie nie zrozumieją i żyją epokę temu.
– I jeszcze coś dla Twoich rodziców – BEZPIECZEŃSTWO – posiadamy wszystkie
pozwolenia, zgody i ubezpieczenia niezbędne do zorganizowania obozu młodzieżowego a kadra to osoby wykwalifikowane i licencjonowane. 

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy zobacz krótkie video z jednego z naszych obozów:

A teraz sprawdź ofertę obozów kitesurfingowych i windsurfingowych w Chałupach i zarezerwuj miejsce!

Do zobaczenia!

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Kitesurfing, Windsurfing.