TEST DAYS 2014 W BAZIE KITE.PL – 19.06 – 22.06.2014

test-days-2014

TEST DAYS 2014

Coraz więcej osób w Polsce uprawia kitesurfing, dlatego od roku 2009 organizujemy imprezę na której spotykacie się Wy oraz sprzedawcy sprzętu kitesurfingowego! Spotykamy się już tradycyjnie w bazie KITE.PL na kempingu Chałupy 6!Założenie jest proste w dniach 19.06-22.06.2014: podstawą imprezy są ogólnodostępne testy i porady, ale nie zabraknie atrakcji typu wake, skim, wieczorne grillowanie, muza, piłkarzyki 🙂Wszystko oczywiście zupełnie za free!Testować można będzie sprzęt następujących firm: Best, Cabrinha, Clash, Core, Flysurfer, Gin Kiteboarding, Nobile, Slingshot, Su-2, Tona Boards, Star Kiteboarding, Xenon.
Nie przegap okazji! Tyle marek w jednym miejscu, w jeden weekend!Zapraszamy wszystkich już w najbliższy weekend. Impreza odbywać się będzie przy bazie KITE.PL.

Grill i kiełbaska za free też się znajdzie;)

Tak było w poprzednich latach:

Zapraszamy,

Gorąco polecam kurs Od zera do kitesurfera! A baza jak i atmosfera świetna 🙂

Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku – dodam że nie było to jedyne miejsce w którym próbowałam więc mam porównanie!

Polecam zakupy w sklepie kite.pl doradztwo logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytańdali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 🙂

Dionek super obozik, super opiekunowie, miła atmosfera! Pozdro dla trenera Dionizego i Pani Lidii.