KITE OBOZY STUDENCKIE SIERPIEŃ / WRZESIEŃ

Już niedługo ruszają dwa turnusy studenckich obozów kitesurfingowych 27.08-03.09.2010 i 03.09-10.09.2010. Nie czekaj, zbierz siły przed Kampanią Wrześniową lub jeśli należysz do tych szczęśliwców, którzy z sesji wyszli z tarczą przyjedź do nas na zasłużony „odpoczynek”;) Końcówka sezonu to najlepszy stosunek wiatru/słońca/temperatury/miejsca na wodzie do ceny;)

Wiatr i słońce

Nawet palmy

Są ok:)

Czas pływania

Czas relaksu

Wieczorową porą

Przede wszystkim 7 dni banana na twarzy;)

GDZIE MIESZKAMY

Kemping Chałupy6 na którym mieści się obozowisko leży nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Półwyspie Helskim – jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania sportów wodnych. Stopniowo wzrastająca głębokość akwenu sprawia, że nauka w nim jest zupełnie bezpieczne. Naprzeciwko, w odległości ok. 150 m. znajduje się przepiękna, szeroka i nigdy niezatłoczona plaża morska. Camping wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny. Uczestnicy obozu mogą wybrać zakwaterowanie w namiotach 2-os lub przyczepach kempingowych 4-8os.

 

GDZIE I CO JEMY

Wyżywienie 3xdziennie. Posiłki jemy w restauracji znajdującej się na terenie campingu.

śniadanie – bufet szwedzki
obiad – zupa (3 rodzaje), drugie danie (5 rodzajów), napój
kolacja – podawana na ciepło, herbata

 

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

zajęcia kitesurfingowe z teorii i praktyki, na różnych poziomach zaawansowania (min. 4h dziennie)wakeboard narty wodne pompowane zabawki za motorówką
wakeboardowy freestyle na przeszkodach za wyciągarką
zajęcia z zawodnikiem Filipem Porzuckiem aka ŚWISTAK
projekcje filmów kitesurfingowych i fabularnych
gry i zabawy plażowe
wieczorne grillowanie
turniej piłkarzyków
skimboard
dyskoteki/beach party

 

KADRA

Opiekunami-instruktorami są ludzie z dużym doświadczeniem. Cała nasza kadra posiada licencje instruktorskie upoważniające do szkolenia kursantów.

 

Mateusz Dudek aka JUNIOR – kierownik obozów z uprawnieniami i zezwoleniem Kuratorium Oświaty, Międzynarodowy Licencjonowany IKO KITE instruktor,  Instruktor Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.Student AWF Poznań kier. Turystyka i Rekreacja, spec. organizacja ruchu turystycznego, wychowawca kolonijny. Z tysiącami pomysłów i zawsze uśmiechnięty, ulubieniec obozowiczów 😉 nr tel: 500 275 599 .

 

TERMINY I CENY

obóz studencki
27.08-03.09.2010
03.09-10.09.2010

cena:
1299zł/tydzień

zniżki:
– PROMOCJA WAKACJE NA START Z BZ WBK – 10% – KLIKNIJ, ŻEBY ZAPŁACIĆ Z BZWBK  – KLIK!
– 2 tydzień -10%
– rodzeństwo na obozie -5%
– po raz kolejny na obozie KITE.PL -5%

cena zawiera:
– zakwaterowanie w namiocie, wyżywienie
– tydzień szkolenia kitesurfingowego z licencjonowanymi instruktorami
– zajęcia i atrakcje dodatkowe
– sprzęt szkoleniowy
– ubezpieczenie NNW

cena nie zawiera:
– dojazdu
– dopłaty do zakwaterowania w przyczepie kempingowej – 100zł/tydzień

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Warunki uczestnictwa w obozie – KLIK!
Zgłoszenie uczestnictwa w obozie – KLIK!

 

CZY KITESURFING JEST DLA MNIE I CZY JEST TO SPORT BEZPIECZNY?

Nauka kitesurfingu  nie jest wyznaczona granicą wieku a granicą wagi. Szkolenie można rozpocząć od 35kg, zarówno u chłopców jak i dziewczyn. Kitesurfingu może nauczyć się każdy, niezależnie od tego czy miał kiedyś kontakt ze sportami wodno-wiatrowymi czy snowboardem.

Kitesurfing jest bardzo bezpiecznym sportem, tym bardziej jeżeli zachowujemy jego podstawowe zasady. Nad waszym bezpieczeństwem czuwali będą licencjonowani i doświadczeni instruktorzy. Uczyć będziecie się tylko na najnowszym,sprawnym i bezpiecznym sprzęcie w pełnym ekwipunku (kamizelka ratunkowa, kask). W historii naszej szkoły sięgającej 2001 roku i wyszkolonych kilku tysiącach kursantów nie zdarzył się żaden wypadek!

 

CZY DOJEŻDŻAMY NA OBÓZ SAMI?

Tak, najczęściej uczestnicy dojeżdżają PKP do stacji w Chałupach skąd zapewniamy odbiór lub samochodami, które można zaparkować na kempingu (12zł/doba).

 

DO CZEGO SŁUŻĄ WARUNKI UCZESTNICTWA?

Warunki uczestnictwa jest to szczegółowy opis zasad i wymogów związanych z wyjazdem na obóz studencki. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi przed odjazdem podopiecznego.

 

CZY POWINIENEM BYĆ PRZYGOTOWANY NA JAKIEŚ DODATKOWE WYDATKI?

Zalecamy zabranie drobnych pieniędzy na drobne „wieczorne” wydatki 😉 jednakże staramy się zaspokoić wszystkie Wasze podstawowe potrzeby. Na terenie obozu znajdował się będzie sklep z artykułami spożywczymi oraz restauracja.

 

CZY POSIŁKI KOLONIJNE SĄ ODPOWIEDNIO UROZMAICONE I WYSTARCZAJĄCO SYTE?

W naszej restauracji jest doskonałe zaplecze kuchenne – takie, że stołują się tu goście z sąsiadujących kempingów. Śniadanie jest w formie bogatego szwedzkiego bufetu, obiad jest 2-daniowy (3 zupy i 5 drugich dań do wyboru), a na kolację zwykle jest ciepłe danie. Jesli ktoś stosuje dietę wegetariańską – prosimy to zaznaczyć w karcie obozowej.

 

JAKIE UBEZPIECZENIE OBEJMUJE CENA IMPREZY?

Standardowo jest to ubezpieczenie NNW do kwoty 7000pln.

 

Z JAKĄ INTENSYWNOŚCIĄ ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAJĘCIA NAUKI KITESURFINGU?

Zajęcia będą się zaczynać po śniadaniu i trwać będą do popołudnia z przerwą na obiad. Oczywiście zajęcia będą dostosowane do Waszych możliwości fizycznych. Pamiętamy, że jest to raczej zabawa a nie zgrupowanie kadry olimpijskiej 🙂 W przypadku braku wiatru odbywać się będą zajęcia alternatywne: nauka wakeboardingu czy nart wodnych za motorówką, nauka jazdy na przeszkodach za wyciągarką wakeboardową. Satysfakcja gwarantowana.

 

CZY POWINIENEM ZABRAĆ ZE SOBĄ JAKIEŚ SPECJALNE UBRANIE, SPRZĘT?

W cenę obozu wliczony jest pełny ekwipunek jaki potrzebny jest na obozie kitesurfingowym (sprzęt sportowy, buty, pianka). Trzeba jednak pamiętać o kurtce przeciwdeszczowej (najlepiej ciepłej), klapkach pod prysznic, ręczniku. spodenkach plażowych lub stroju kąpielowym.

 

JAKIE DOKUMENTY POWINIENEM ZABRAĆ NA OBÓZ?

Prosimy o zabranie:
– dowód osobisty
– Karty obozowej – można ją dostarczyć wcześniej osobiście lub drogą internetową, ale jest to WARUNEK KONIECZNY, żebysmy mogli zapisać dziecko na obóz.

 

W JAKI SPOSÓB, W RAZIE CHOROBY BĘDĘ LECZONY NA OBOZIE? CZY KOSZTY LECZENIA BĘDZIEMY MUSIELI POKRYĆ Z WŁASNEJ KIESZENI?

Na terenie Polski każdy student jest ubezpieczone w NFZ i podlega darmowej opiece. Szpital i pogotowie jest w Helu, czyli ok 15 km od obozu. W zależności od potrzeb dowozimy chorego na pogotowie lub do lekarza lub oni przyjeżdżają do ośrodka. W poważniejszych wypadkach(np. skomplikowane złamania) pogotowie zawozi pacjenta do Pucka.

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.