BRAZYLIA Z OPCJĄ PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM / LISTOPAD 2015

MIEJSCE
SŁOŃCE I PEWNY, RÓWNY WIATR
Kiedy ponad 10 lat temu zaczęliśmy odkrywanie kiteowych spotów północnej Brazylii nie przypuszczaliśmy, że w trakcie europejskiej zimy staną się ulubionymi miejscówkami wielu kitesurferów z całego świata. To miejsce niewątpliwie fenomenalne. Jego sekret tkwi w pewnym słońcu, gwarantowanym, stałym i mocnym wietrze, ciepłej wodzie i różnorodności spotów, na których każdy, niezależnie od umiejętności czy preferencji, znajdzie coś dla siebie.

brazylia_cumbuco_2103_2

IDEA
PŁYWANIE NA KAŻDYM POZIOMIE, W KAŻDYM STYLU, NA RÓŻNYCH SPOTACH Kite Ride to propozycja wyjazdu dająca możliwość pływania na wszystkich poziomach zaawansowania, w każdym stylu i na wielu różnych spotach. Wave, płaska woda, małe fale, duże fale, downwindy, freeride lub freestyle…tego wszystkiego będziecie mogli spróbować.

brazylia_cumbuco_kitesurfing_2013-2

SPOTY
PARACURU
Tutaj będziecie mieli okazję popływać na płaskiej wodzie w niewielkiej lagunie lub na Oceanie w trakcie odpływów, dopracować downwindy i potrenować na najlepszych falach tej części Brazylii.

paracuru-spot-kite-kitesurfing1paracuru-spot-kite-kitesurfing6

 

GUAJIRU
To idealne miejsce na downwindy, czyli kilkukilometrową jazdę z falą i wiatrem wzdłuż wybrzeża lub trening na płaskiej, płytkiej wodzie w przyoceanicznych lagunach i rozlewiskach.

guajiru-spot-kite-kitesurfing1guajiru-spot-kite-kitesurfing2guajiru-spot-kite-kitesurfing3guajiru-spot-kite-kitesurfing4

ZAKWATEROWANIE

PARACURU – BRISA & SOUL – 27.11-04.12

Paracuru, dawniej wioska rybacka, dziś już miasteczko przyciągające swoją atmosferą i różnorodnością spotów kitesurferów z całego świata.
Brisa & Soul to położona pośród palm, 2km od centrum, niezwykle klimatyczna pousada składająca się z różnego typu bungalowów. Dzięki prowadzącym to miejsce Włochom możecie spodziewać się świetnej atmosfery, dobrej muzyki i doskonałej pizzy.

Wyposażenie: bungalowy 2-3os. posiadają łazienkę (prysznic) z ciepłą wodą i WC, klimatyzację (niektóre bungalowy bez klimatyzacji). Na terenie obiektu znajduje się niewielki basen, kanapy, jadalnia, internet bezprzewodowy.

paracuru-brazylia-kitesurfing-kite-2015

GUAJIRU – SURF VILLAGE – 04-11.12

Guajiru to nieskażona przez masową turystykę wioska rybacka.
Pousada Surf Village składająca się z różnego rodzaju i wielkości domków położona jest 300m od Oceanu w otoczeniu palm kokosowych.
Wyposażenie: domki 2-3os. posiadają łazienkę (prysznic) z ciepłą wodą i WC, klimatyzację. Na terenie obiektu znajdują się dwa, niewielkie baseny, hamaki, jadalnia, internet bezprzewodowy.

guajiru-brazylia-kitesurfing-kite-2015

JERICOACOARA (OPCJONALNIE)

Jericoacoara, obecnie znana bardziej jako Jeri jeszcze 20lat temu była niewielką, zaciszną wioską rybacką bez dróg, telefonów, elektryczności czy telewizorów.
Ta mekka kite i windsurferów położona jest na terenie Parku Narodowego pośród ruchomych wydm z białego piasku, palm kokosowych i rozciągających się po horyzont plaż, uznawanych przez wielu za jedne z najpiękniejszych na świecie.

Touroperator:
PKS SPORT Sp. z o.o.
ul. Płocka 43/28B
01-148 Warszawa
Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1622.

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.