NOWOŚĆ!!! Karaiby z opcją Pro Camp / Barbados marzec 2016

MIEJSCE

RAJSKIE KLIMATY

Jeśli byliście na Hawajach lub Mauritiusie to Barbados jest niczym innym jak połączeniem tych dwóch pięknych miejsc: cudowne widoki i niczym nie skrępowany, lokalny klimat.

TROCHĘ FAKTÓW

Barbados to wyspa o 34km długości i 23km szerokości. Niegdyś kolonia brytyjska, dzisiaj niepodległe państwo. Nazwa Barbados pochodzi od korzeni fikusów które skojarzyły się kolonizatorom wyspy z ich własnymi brodami.

Wyspa charakteryzuje się tropikalnym klimatem podrównikowym, który sprzyja tutejszym uprawom trzciny cukrowej. Barbados to wyspa pochodzenia koralowego, otoczona przez rafy. W przeciwieństwie do innych wysp archipelagu, nie ma budowy wulkanicznej, a wapienną. Wzdłuż wybrzeży ciągną się piaszczyste plaże. Na wyspie występują niziny nadmorskie oraz wzgórza charakterystyczne dla środkowej części tego kraju.

barbados-kite-kitesurfing

ZAKWATEROWANIE

POŁOŻENIE

Nasz kompleks apartamentowy położony jest na południowej części wyspy, przy samym oceanie, 10 minut spacerem od spotu, na którym będziemy pływać.

karaiby barbados kite kitesurfing

DODATKOWE ATRAKCJE I USŁUGI

Internet bezprzewodowy na miejscu, wypożyczalnia SUP, rowery, restauracja, spot surf/ SUP przed domem.

barbados-kite-kitesurfing-karaiby

POKOJE
2-3 osobowe na parterze

Wyposażenie: pokój z łóżkiem małżeńskim, łóżko pojedyncze w salonie, łazienka (prysznic) z WC, klimatyzacja, wyposażona kuchnia w salonie.

3-6 osobowe na piętrze
Wyposażenie: pokój z łóżkiem małżeńskim, drugi pokój z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi, oddzielny salon z kuchnią, łazienka (prysznic) z WC, klimatyzacja, taras, możliwe dwie dostawki.

karaiby barbados kite kitesurfing

karaiby barbados kite kitesurfing

karaiby barbados kite kitesurfing

SPOTY

PŁYWANIE 10 MINUT OD DOMU
Long Beach – 15minut od domu oferuje 2km piasczystej plaży i lekko zafalowaną wodę do granicy z oddaloną o 600m od brzegu rafą. Wiatr side- on, akwen bezpieczny dla średniozaawansowanych.

Silver Sands – zlokalizowany nieco bliżej od miejsca zakwaterowania oferuje lekko zafalowaną wodę do granicy z oddaloną o 300m od brzegu rafą oraz długie, bezpieczne fale siegające 2-2,5m. Wiatr side-on z krótką, piasczystą plażą do startu/ lądowania. Nie nadaje się dla początkujących.

barbados-kite-kitesurfing-karaiby-1

Na koniec jeszcze filmik ze spotów i okolic;)

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.