RAS SUDR / EGIPT – JESIENNA WIZYTA W KRAINIE WIATRU I LAGUN!

Do jesieni jeszcze cały sezon świetnego pływania w Polsce!!! Mimo tego wiemy już dzisiaj, że idealnym miejscem na podsumownie sezonu 2010 będzie RAS SUDR – JEST TO NAJLEPSZE MIEJSCE JAKIE MOŻEMY SOBIE WYMARZYĆ W TEJ CENIE TAK BLISKO POLSKI!!! Doświadczenie nam mówi, że na miesiąc przed wyjazdem nie będziemy mieli już żadnego wolnego miejsca. Chcąc utrzymać jakość wyjazdów i szkoleń zamykamy listę przy 60 osobach. Bądź wśród nich i zapisz się już dziś!

Ras Sudr to mała egipska miejscowość na Półwyspie Synaj, blisko 80 km na południe od Kanału Sueskiego, czyli około 300 km od lotniska w Sharm el Sheikh. Te 300 km to niestety ponad 3 godziny jazdy samochodem z lotniska. Infrastruktura nie jest tak bardzo rozwinięta, ale w nagrodę dostajesz piękną, dziewiczą, szeroką i praktycznie zupełnie pustą plażę. To miejsce naprawdę zapiera dech w piersiach. Ras Sudr jest bardzo spokojną miejscowością, idealną dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku oraz wielkomiejskiego trybu życia.

I filmik pokazujący spot

 

 

Pewnie zastanawiasz się dlaczego na samym początku pokazujemy Tobie „jakieś mapki” zamiast soczystej;) akcji i palm. Otóż właśnie położenie i charakterystyka akwenu czyni to miejsce tak wyjątkowym!!! 5,5 km kawdratowego lagun z płaską jak stół i płytką wodą, lagun z trochę głębszą wodą, otwarte morze. Mamy pełne spektrum możliwości – Ty wybierasz gdzie chcesz pływać. To wszystko masz przy samym hotelu, pięć kroków od pokoju:)

Zobacz zdjęcia z ostatniego wyjazdu – klik!

NA AKWENIE NIE MA RAF, KAMIENI I INNYCH MAŁO PRZYJEMNYCH „PRZESZKÓD”, a i na TŁOK też nie można narzekać;)

Wybierasz się z kimś kto nie pływa? Nie ma problemu, będziemy prowadzili zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. A co jeśli chce tylko poleżakować? I zarazem spędzać całe dnie z Tobą? Można np. rozwiązać ten problem tak…..

Już pewnie zdecydowałeś, że jedziesz z nami w to rewelacyjne miejsce. Poniżej jeszcze kilka zdjęć części hotelowej i garść szczegółów.

HOTEL GREEN SUDR 4* HB (śniadanie i obiadokolacja)

PLAŻA
Ras Sudr, bezpośrednio przy hotelu.ZAKWATEROWANIE
W trzy-piętrowych budynkach znajdują się pokoje standardowe oraz pokoje typu ‚suite’, łącznie 136.POKOJE
„Standard” posiadają: łóżko większych rozmiarów albo dwa bliźniacze łóżka oraz łazienkę z suszarką, telewizję satelitarna i minibar, jak również mały balkon. Pokoje typu ‚suite’ sa obszerniejsze, posiadają też sofę. Niektóre z nich mają oddzielną sypialnię.SPORT I REKREACJA
Kitesurfing, windusrfing, basen, kort tenisowy, boisko do siatkówki i koszykówki, pokój billardowy.DLA DZIECI
Plac zabaw, brodziki.DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Dużych rozmiarów hall, w którym znajduje się 24 godzinny bar, recepcja, restauracja z szerokim tarasem, taras na dachu, trzy pokoje konferencyjne, bar szybkiej obsługi, restauracja w budynku głównym.

TERMINY I CENY:
06.10.2010 – 13.10.2010 – cena: 2250 PLN
13.10.2010 – 20.10.2010 – cena: 2250 PLN
06.10.2010 – 20.10.2010 – cena: 2890 PLN

Wyloty: Warszawa, Poznań, Katowice (inne porty lotnicze na zapytanie)

SZKOLENIA I SPRZĘT:
10h szkolenia w grupie 2 osobowej na każdym poziomie zaawansowania – 1000zł (cena zawiera sprzęt i szkolenie)
1h szkolenia indywidualnego – 150zł (cena zawiera sprzęt i szkolenie)
7 dni wypożyczenia kompletu sprzętu – 1000zł
14 dni wypożyczenia sprzętu – 1600zł. 1 dzień wypożyczenia sprzętu – 200zł
7 dni korzystania z bazy – 35Euro
14 dni korzystania z bazy – 50Euro

KONTAKT: biuro@360travel.pl, Sebastian – 512 89 90 90

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.