RAS SUDR / EGIPT – CZYLI WIOSENNA ROZGRZEWKA PRZED SEZONEM 2010!

Co powiecie na wiosenną rozgrzewkę w Egipcie przed sezonem? My jesteśmy na TAK:) Mimo, że do wiosny jeszcze daleko, my już nie możemy się doczekać. Ostatnio byliśmy w RAS SUDR w 2007 roku i z perspektywy wielu wyjazdów, które odbyliśmy od tamtego czasu w różne miejsca – JEST TO NAJLEPSZE MIEJSCE JAKIE MOŻEMY SOBIE WYMARZYĆ W TEJ CENIE TAK BLISKO POLSKI!!!

Ras Sudr to mała egipska miejscowość na Półwyspie Synaj, blisko 80 km na południe od Kanału Sueskiego, czyli około 300 km od lotniska w Sharm el Sheikh. Te 300 km to niestety ponad 3 godziny jazdy samochodem z lotniska. Infrastruktura nie jest tak bardzo rozwinięta, ale w nagrodę dostajesz piękną, dziewiczą, szeroką i praktycznie zupełnie pustą plażę. To miejsce naprawdę zapiera dech w piersiach. Ras Sudr jest bardzo spokojną miejscowością, idealną dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku oraz wielkomiejskiego trybu życia.

lagoon-map copy

I widok z Google Earth

http://goo.gl/maps/pE9ky

I filmik pokazujący spot

http://youtu.be/mClDpaIti6Y

Pewnie zastanawiasz się dlaczego na samym początku pokazujemy Tobie „jakieś mapki” zamiast soczystej;) akcji i palm. Otóż właśnie położenie i charakterystyka akwenu czyni to miejsce tak wyjątkowym!!! 5,5 km kawdratowego lagun z płaską jak stół i płytką wodą, lagun z trochę głębszą wodą, otwarte morze. Mamy pełne spektrum możliwości – Ty wybierasz gdzie chcesz pływać. To wszystko masz przy samym hotelu, pięć kroków od pokoju:)

NA AKWENIE NIE MA RAF, KAMIENI I INNYCH MAŁO PRZYJEMNYCH „PRZESZKÓD”, a i na TŁOK też nie można narzekać;)

phoca-thumb-l-rassudr-6

phoca-thumb-l-rassudr-7

rs

Wybierasz się z kimś kto nie pływa? Nie ma problemu, będziemy prowadzili zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. A co jeśli chce tylko poleżakować? I zarazem spędzać całe dnie z Tobą? Można np. rozwiązać ten problem tak…..

phoca-thumb-l-rassudr-8

Już pewnie zdecydowałeś, że jedziesz z nami w to rewelacyjne miejsce. Poniżej jeszcze kilka zdjęć części hotelowej i garść szczegółów.

phoca-thumb-l-rassudr-9

swim.p3-xl

lobby-xl

restaurant2-xl

room-xl

KONTAKT: biuro@360travel.pl, Sebastian – 512 89 90 90