EL GOUNA / EGIPT – PRZEDŁUŻAMY WAKACJE 2009!

PRZEDŁUŻAMY WAKACJE 2009!!! – Czyli Egipt z Kite.pl

Niezmiennie od 2002 roku szkoła KITE.PL przedłuża swoim klientom i przyjaciołom sezon kitesurfingowym wyjazdem w egzotyczne miejsca.W tym roku stawiamy na sprawdzoną i godną polecenia El Goune.

El Gouna to prywatne, bardzo bezpieczne miasto powstałe kilkanaście lat temu, w odległości 20km od Hurghady. Miejsce inne niż cały Egipt, pełnezieleni i malowniczych zatoczek. Dodaj do tego temperaturę ok. 30˚C, lazurową wodę i wiatr równy jak z suszarki i mamy gotowy obraz raju kitesurfingowego.

O mały włos zapomnielibyśmy wspomnieć, że zabieramy Was na 2-dniowe KITE SAFARI, podczas którego będziemy zakwaterowani na świetnie wyposażonej łodzi. Odwiedzimy dziewicze miejsca, w których tylko nielicznym było dane kite’ować.

Hotel to słynna już wśród polskich kitesurferów miejscówka, PANORAMA & PANORAMA BUNGALOWS RESORT ****. Mimo tego, że znakomitą większość czasu spędzimy na wodzie, wybraliśmy jednak opcję All Inclusive. Opcja ta przyda Nam się w szczególności wieczorami!!!

Nowowybudowany hotel położony w samym sercu El Gouny, składający się z budynku głównego i bungalowów wybudowanych na wodzie. Kompleks usytuowany nad morzem, posiada własną plażę, oddaloną jedynie o ok.500 m., do której można dopłynąć hotelową łodzią (bezpłatnie).Wszystkie (200) pokoje z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, posiadają centralną klimatyzację, łazienkę (z suszarką do włosów), telefon, TV-SAT, mini-bar (odpłatnie), sejf, balkon lub taras. Zakwaterowanie w bungalowach za dodatkową opłatą. Do dyspozycji gości: recepcja, kantor wymiany walut, 3 restauracje, lobby bar, bar przy basenie, fryzjer, sklepiki, plac zabaw dla dzieci. Leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie.