JESIEŃ W EGIPCIE, CZYLI GWARANCJA PROGRESU – październik 2012

Egipt to już klasyk w naszym kalendarzu. Tym razem wybraliśmy Sharm El Sheikh z olbrzymią 3 km kw. laguną, która dzielnie broni się przed pływami;) Ciekawostką jest też spot wave oddalony o 20 minut od bazy, z którego można wrócić downwindem.. Miejsce idealne, żeby zabrać niekite`ującą rodzinę;) lub paczkę znajomych!

Liczba miejsc jest ograniczona!

Hotel Tropicana Sea Beach, w którym jesteśmy zakwaterowani mieści się tuż obok lotniska, zaledwie 10km dalej. Z hotelowej plaży Naqb mamy bezpośredni dostęp do spotu kitesurfingowego. Prosto z okien hotelu rozciąga się atrakcyjna panorama na Morze Czerwone i nasz spot! Akwen wielkości 3km kw zamyka pas rafy, który jednocześnie tworzy spokojną lagunę z płytką i płaską wodą. Woda sięgająca od poziomu kolan do klatki piersiowej, znacznie sprzyja postępom w nauce kitesurfingu, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom spotu. W lagunie nigdy nie jesteśmy uzależnieni od pływów – zawsze istnieje możliwość pływania. Nie występują tu kamienie ani szczątki rafy. Wiatr o kierunku side-shore i side-on-shore to kolejny atut miejsca! Nasza baza kitesurfingowa na miejscu oferuje szeroką infrastrukturę: beach bar, strefę chilloutu, przechowalnię, prysznice, lodówkę dla gości, leżaki, serwis sprzętu, surf shop, bezprzewodowy internet i kompresor.

Filmik pokazujący na ile wolnego miejsca można liczyć na spocie;)

http://youtu.be/hpuGD8tiMoY

kitejunkies-24

kitejunkies-57

 

Nasz hotel bezpośrednio łączy się z promenadą turystyczną, gdzie znajdą Państwo liczne wieczorne rozrywki: sklepy, bary, restauracje, wypożyczalnie skuterów. Osoby towarzyszące w wyjeździe i nie pływające także przyjemnie tu wypoczywają. Dla nich oferujemy również zajęcia kitesurfingowe od podstaw…!

Podczas wyjazdu prowadzimy zajęcia na każdy poziomie zaawansowania, w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie szkolenia odbywają się na latawcach Cabrinha 2011 i 2012. Podczas wyjazdu będą też dostępne testowe latawce Cabrinha 2013 i deski Nobile 2013.

04

02

kitejunkies-311

03

KONTAKT: biuro@360travel.pl, Sebastian 512 89 90 90, Mateusz 500 27 55 99

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.