RAS SUDR / EGIPT – KITESURFINGOWY RAJ NAD MORZEM CZERWONYM!

Do jesieni jeszcze 2 miesiące świetnego pływania w Polsce!!! Mimo tego zapraszamy Was już dzisiaj na kolejny jesienny wyjazd kitesurfingowy! Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie, Wasze sugestie i opinie, ponownie wybór padł na RAS SUDR – JEST TO NAJLEPSZE MIEJSCE JAKIE MOŻEMY SOBIE WYMARZYĆ W TEJ CENIE TAK BLISKO POLSKI!!! Doświadczenie nam mówi, że na miesiąc przed wyjazdem nie będziemy mieli już żadnego wolnego miejsca. Chcąc utrzymać jakość wyjazdów i szkoleń zamykamy listę przy 60 osobach. Bądź wśród nich i zapisz się już dziś!

Ras Sudr to mała egipska miejscowość na Półwyspie Synaj, blisko 80 km na południe od Kanału Sueskiego, czyli około 300 km od lotniska w Sharm el Sheikh. Te 300 km to niestety ponad 3 godziny jazdy samochodem z lotniska. Infrastruktura nie jest tak bardzo rozwinięta, ale w nagrodę dostajesz piękną, dziewiczą, szeroką plażę oraz ogromny niezatłoczony akwen do uprawiania kitesurfingu! To miejsce naprawdę zapiera dech w piersiach. Ras Sudr jest bardzo spokojną miejscowością, idealną dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku oraz wielkomiejskiego trybu życia.

Szkolenia odbywają się na latawcach Cabrinha 2011 i 2012.Podczas wyjazdu będą również dostępne do testów latawce Cabrinha 2012.

lagoon-map copy

 

I widok z Google Earth

http://goo.gl/maps/zB9Ic

I filmik pokazujący spot

http://youtu.be/mClDpaIti6Y

Pewnie zastanawiasz się dlaczego na samym początku pokazujemy Tobie „jakieś mapki” zamiast soczystej;) akcji i palm. Otóż właśnie położenie i charakterystyka akwenu czyni to miejsce tak wyjątkowym!!! Ogromna przestrzeń do pływania daje nam pełne spektrum możliwości – Ty wybierasz gdzie chcesz pływać. Płaskie jak stół głębokie laguny, płytka woda dokąd wzrok sięga czy otwarte morze – to wszystko masz przy samym hotelu, pięć kroków od pokoju:)

Zobacz zdjęcia z ostatniego wyjazdu – klik!

NA AKWENIE NIE MA RAF, KAMIENI I INNYCH MAŁO PRZYJEMNYCH „PRZESZKÓD”, a i na TŁOK też nie można narzekać;)

oferta1

 

Wybierasz się z kimś kto nie pływa? Nie ma problemu, będziemy prowadzili zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. A co jeśli chce tylko poleżakować? I zarazem spędzać całe dnie z Tobą? Można np. rozwiązać ten problem tak…..

oferta4

 

Już pewnie zdecydowałeś, że jedziesz z nami w to rewelacyjne miejsce. Poniżej jeszcze kilka zdjęć części hotelowej i garść szczegółów.

oferta7

 

oferta5

 

KONTAKT: biuro@360travel.pl, Sebastian – 512 89 90 90

Tagi

Tagi przypisane do tego artykułu: Brak tagów przypisanych do tego artykułu.